دستگاه تصفیه آب به چه قیمتی؟

دستگاه تصفیه آب به چه قیمتی؟

دستگاه تصفیه آب خانگی با قیمت های مختلفی در بازار عرضه می شود ،

ولی آیا به هر قیمتی باید دستگاه تصفیه آب خانگی خرید؟

هم اکنون با زمان کمی گشت و گذار در سایت ها و صرف زمان بیشتری در بازار متوجه انواع و اقسام دستگاه های تصفیه آب خانگی با انواع قیمت ها خواهید شد . هم اکنون در بازار قیمت دستگاههای تصفیه آب از 250/000تومان تا حدود 1/500/000 تومان می باشد و فروشندگان نیز طبق سلیقه و بودجه ی شما، دستگاه هایی را به شما پیشنهاد می کنند .

ولی آیا هر دستگاهی ، مخصوصا دستگاه های با قیمت پایین کارآیی لازم را دارند ؟

شکی نیست که دستگاه های تصفیه آب با قیمت پایین از مواد و تجهیزات با کیفیت مناسبی تشکیل نشده اند و بهروری لازم را نخواهند داشت . حال در این آشفته بازار  ، دستگاه هایی در بازار جا باز کرده اند که در ایران تولید  و یا از کشور چین وارد می شوند و با قیمتی بمراتب پایین تر از دستگاه های تایوانی وارداتی هستند و متاسفانه برخی از این دستگاه ها ، نه تنها املاح مضر آب را کم نمی کنند بلکه در مواردی املاحی را نیز وارد آب کرده و این زنگ خطری برای سلامت جامعه است . البته چه نیکوست که بتوان در ایران عزیزمان ، اجناس با کیفیت و ایرانی تهیه کنیم ولی ابداع این سیستم و تکنولوژی تصفیه آب به روش اسمز معکوس انحصارا در اختیار کشور آمریکا می باشد و جالب است بدانید که در دهه 50 میلادی ایالات متحده حدود 4 میلیارد دلار در این زمینه سرمایه گذاری کرده و سالهاست برای پایین آوردن هزینه ها ، این تکنولوژی و سیستم های وابسته به آن به کشور تایوان منتقل شده و کشور تایوان هم اکنون به قطبی بزرگ در صنایع تصفیه آب تبدیل شده است .

با مشاوره و راهنمایی از ما ، خریدی مطمئن انجام دهید  زیرا سلامتی شما مهم است و سلامتی تک تک افراد ، در سلامتی کل جامعه تاثیری بسزا دارد.