بازدید ، سرویس و تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی

بازدید ، سرویس و تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی

یکی از موارد مهم در بهبود عملکرد دستگاه های تصفیه آب خانگی ، سرویس و تعویض فیلتر بموقع آنهاست .


هماهنطور که در مقاله های قبلی اشاره شده بود فیلترهای تصفیه آب مدت عمر مشخصی دارند که هر کدام بسته به نوع عملکرد باید در زمان خاصی تعویض شوند و اگر اینکار انجام نشود ، مسلما در طول عمر دستگاه تاثیر مستقیم خواهد داشت و ضمن پایین آمدن کیفیت آب خروجی ؛ فشار زیادی نیز به پمپ ، ممبران و قطعات دیگر دستگاه وارد می سازد .
حال موردی که متاسفانه شاهد آن هستیم ، تعویض فیلترها ، ممبران و یا حتی تعمیردستگاه تصفیه آب ، توسط مصرف کننده یا تعمیرکاران غیر حرفه ای و یا استفاده از قطعات نامرغوب است که در نهایت نتیجه ای جز هزینه و یا خرابی بیشتر دستگاه در بر نخواهد داشت و در برخی اوقات حتی منجر به تعویض کل دستگاه می شود .


قطعات قابل تعمیر در دستگاه تصفیه آب خانگی محدودیت دارند و قالبا نیاز به تعویض قطعات خواهد بود. واضح است که تعمیرات و تعویض قطعات اصلی دستگاه هزینه های زیادی دارند و سرویس های منظم، بمراتب هزینه های کمتر از آن را در بر خواهد داشت .
با ثبت سرویس و تعویض به موقع و دوره ای نزد ما ، این اطمینان به شما داده می شود که در زمان مورد نظر تکنسین های ما نسبت به این امر اقدام خواهند نمود و دیگر نگرانی بابت به تاخیر افتادن سرویس های دوره ای نخواهید داشت .